Suzhou Sugulong Metalik Ürünleri Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd Sertifikalar
I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Nice supplier, fast speed response, fast delivery time, high quality product. I am lucky to find you!

—— John Smith

Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

1
Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd
Sugulong

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SUGULONG
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 1.2billion-1.3billion
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 80% - 90%
SUGULONG süpermarket rafı, depo rafı ve süpermarketler ve lojistik alan ekipmanlarının profesyonel bir üreticisidir. Şirket 1996 yılında kuruldu ve 20.000 metrekareden fazla işgal etti. Uluslararası yenilikçi tasarımı ve üstün kaliteyi sunmak için oldukça tanınmış bir firmadır. Ürünler Unite Sates, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsveç, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer ülkelerde dünya çapında popülerdir.

SUGULONG, CAD ve Solidworks'in en son profesyonel yazılımını kullanan müşterilerimizin hizmetinde profesyonel ve enerjik bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. Tasarlanan ürünler, yüksek kaliteyi garanti altına almak için üretim aşamasına gelmeden önce prototip ekibi ve kalite kontrol ekibi tarafından yapılır ve test edilir.

SUGULONG ürünlerinin kalitesini korumak için kalite kontrol ve hammadde testleri yapılmaktadır. Kalite kontrolünün sıkı süreci hammaddeden başlayarak gerçekleştirilir. Metal işleme damgalama, bükme, kaynak, şekillendirme ve cila esnasında geçer ve bu esnada tüm şartnameler tam olarak karşılanır. Renk, parlaklık ve yapışma mukavemetinin incelenmesi, güç kaplama işlemi sırasında darbe testi ve tuz sprey korozyon testi ile dikkatle yapılır. Tüm bu adımlar ürünlerimizin en iyi kalitesini sağlamak için gereklidir.

SUGULONG, yüksek teknoloji ve otomatik ekipmanları kullanarak doğruluk ve verimliliği sağlamak için her zaman yenilik ve modern teknolojileri takip eder. SUGULONG, metal işlemenin üretim hatlarına entegrasyonu üzerinde çalışıyor. Toz kaplama sistemleri, üretim verimliliğini yükseltmek ve kaplamanın kalitesini iyileştirmek için elektrostatik sprey kaplama yerine çevre dostu ön işleme ve sürtünmeli sprey kaplamaya yükseltildi.

SUGULONG, üretim verimliliğini artırmak ve yüksek kalitede ürünler sunmak için ısrarcı olması için süpermarket rafında ve depo rafında oldukça tanınmış bir tedarikçidir. SUGULONG'un gelişen deneyimi ve başarıları, yerel yönetim tarafından oldukça tanınmış ve yaygınlaştırılmıştır.

SUGULONG, işletim ruhu olarak "Kaliteyi Elinde, Kalbindeki Müşterileri" a alarak dünyanın dört bir yanından gelen müşterileri ağırlıyor.

SUGULONG güzel bir gün diliyorum!

Çok teşekkür ederim!

İletişim bilgileri
Suzhou Sugulong Metallic Products Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Grace

Tel: 86-512-52863060

Faks: 86-512-5286-3065

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin